Ärakäiatud teema

BBC: Israeli troops have killed three Hezbollah fighters during a guerrilla attack near the Lebanese border, which also left several Israelis wounded.
EPLO a.k.a Hankewitz: Liibanoni terroriorganisatsioon Hizbollah korraldas esmaspäeval viimase viie aasta rängima rünnaku Iisraeli vastu, tulistades Iisraeli poole rakette, granaate ja tankitõrjemürske.

Hezbollah võitlejatest saavad maagiliselt Hizbollah terroristid. Kas tegemist on tuntud on-line ajakirjaniku erapooliku uudise tõlgendamisega. Või hoopiski Pulleritsu soovitatud poliitilise anti-korrektsusega? Et rääkima peab asjadest nii nagu nad tegelikult on?
Õnnetuseks on tuntud ajakirjaniku kirjutised täiesti erapoolikud. Kui asjadest rääkida nii nagu nad on peaks ju EPLO lehekülgedel nägema ka uudiseid juudi terroristidest ja Iisraeli pakku põgenenud massimõrvaritest. Mida aga pole seda pole. Isegi Iisraelis ilmuva הארץ (Ha’aretz) nimelise ajalehe linkimine EPLO’s on keelatud. Kuigi tegemist on 1919 aastal Jerusalemmas valdavalt vene päritoluga sionistlike juutide poolt asutatud sõltumatu päevalehega. Keelatud on ta ilmselt tänu sellele, et avaldab muuhulgas ka Iisraeli valitsust ja poliitikat teravalt kritiseerivaid artikleid.

Ärakäiatud teema

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *