Usu veel Eesti ajakirjandust

oxford2.jpgPostimehe väitel lõpetasid Londonis liikumise vanad head Routemaster bussid – no need punased ja kahekorruselised milles konduktor istus…

Olgem aus, kui ma nädal hiljem (siis eile) Londonis jalutasin olid nad täitsa veel olemas. Konduktoriga ja puha. Kui kohaliku sõbra käest uurisin siis sain teada, et neid jah eemaldatakse ja asendatakse uute, „ohutumatega“. Mingil põhjusel kaasnes sellega ka mu sõbra monoloog, milles kasutati sõnu „kuradi“, „EU“ ja „lollused“.

oxford1.jpgJalutasin tunnikese enne Victoria Station‘i minekut mööda Oxford Street‘i ja püüdsin endale kinnitada, et on vaja ka mõnda poodi sisse astuda, et jõulu(ostu)hullusest osa saada. Ei õnnestunud. Õnneks.
Selle asemel läksin hoopis Zizzi‘sse ja lubasin endale ühe mõnusa klaasi veini ja mehise Calzone Con Carne Piccante. Maitses imehea. Igal juhul oli see rohkem väärt kui meeletu massi sees trügides püüda leida midagi mida saaks vääriliseks kingiks nimetada.

Usu veel Eesti ajakirjandust

2 thoughts on “Usu veel Eesti ajakirjandust

  1. Ära kadusid need Routemasterid, millel taga lahtine platvorm oli, kust sõidu pealt maha ja peale hüpata sai. See pani inimesi busse üle tänavate ja ristmike jälitama ja nii need õnnetused juhtusid. Lahedad bussid olid. Postimees muidugi hoiab lihtsalt lippu kõrgel.

  2. Anonymous says:

    Koomiline oli see, et ühes kohvikus istudes ja just sama kadumise teemat arutades sõitis meist kenasti mööda "kadunud" avatud platvormiga buss. Just linnaliini oma, mitte see turistidele mõeldud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *